گلزار بهاره
 

چه باکس گل هدیه ای انتخاب کنم

گل جز جدایی ناپذیر اکثر هدیه ها می باشد: از هدیه تولد گرفته تا مراسم های افتتاحیه و خاص و به ویژه هدیه ولنتاین. باکس گل هدیه این روزها رواج زیادی یافته است و به تبع در رنگ ها، جنس ها و طرح های متنوع همراه با ایده های جذاب و شگفت انگیز ارائه می شود.

در ادامه چندین مدل از باکس گل هدیه هایی که در گل فروشی گلزار بهاره ارائه می شود را به شما معرفی می کنم. ما باکس ها در دو مدل باکس گل مصنوعی و باکس گل طبیعی ارائه می دهیم. در نظر داشته باشید که این باکس گل های زیبا را می توانید به صورت آنلاین سفارش دهید و در محل و زمان دلخواه با همان کیفیت تصاویر تحویل بگیرید.

باکس گل مصنوعی BOM5

باکس گل مصنوعی BOM5

این باکس گل به رنگ مشکی و از جنس مقوایی در ابعاد 25 * 25 به صورت چهار گوش تهیه شده است. محفظه بالایی آن با 12 گل رز طلایی مصنوعی بزرگ تزیین شده است و در محفظه میانی می توانید هدیه خود را قرار دهید.
باکس گل مصنوعی BOM5 گل فروشی گلزار بهاره مناسب هدیه ، مراسم تولد و روز ولنتاین برای خانم ها و آقایان می باشد.

باکس گل مصنوعی BOM4

این باکس گل به رنگ سفید و از جنس مقوایی در ابعاد 25 * 25 به صورت چهار گوش تهیه شده است. برای تزیین محفظه بالایی آن از 18 شاخه گل رز قرمز مصنوعی به همراه 5 شاخه گل لی لی شیپوری سفید مصنوعی مورد استفاده قرار گرفته است. در محفظه میانی این باکس می توانید هدیه مورد نظر خود را قرار دهید.
باکس گل مصنوعی BOM4 گل فروشی گلزار بهاره مناسب هدیه ولنتاین، تولد و مناسبت های خاص برای خانم ها می باشد.

باکس گل مصنوعی BOM3

باکس گل مصنوعی Bom3

این باکس گل به رنگ قرمز و از جنس مقوایی و به فرم استوانه ایی در ابعاد 25 * 20 با طراحی منحصر به فرد و به صورت در دار تهیه شده است. در محفظه بالایی و میانی آن در کل 16 شاخه گل رز سفید مصنوعی به کار رفته است.
باکس گل مصنوعی BOM3 گل فروشی گلزار بهاره مناسب هدیه، مراسم تولد، مناسبت های خاص و به ویژه هدیه ولنتاین می باشد.

باکس گل مصنوعی BOM2

باکس گل مصنوعی Bom2

این باکس گل به رنگ مشکی و از جنس چرمی و فرم چهارگوش در ابعاد 20 * 25  تهیه شده است. در محفظه فوقانی آن 16 شاخه گل رز قرمز مصنوعی کار شده است و محفظه میانی برای جای دادن هدیه در نظر گرفته شده است.
باکس گل مصنوعی BOM2 گل فروشی گلزار بهاره مناسب هدیه تولد و مراسمات خاص به ویژه هدیه ولنتاین برای آقایان است.

باکس گل مصنوعی BOM1

باکس گل مصنوعی Bom1

این باکس گل به رنگ قهوه ای و از جنس چرمی در ابعاد 35 * 35 و به فرم چهار گوش تهیه شده است. در دیزاین و طراحی آن از 40 شاخه گل رز قرمز مصنوعی به همراه یک عروسک پوشالی و یک بادکنک قلبی شکل به کار رفته است.
باکس گل مصنوعی BOM1 گل فروشی گلزار بهاره  مناسب هدیه تولد و تبریک قدم نو رسیده می باشد.

منبع: مجتمع گل و گیاه گلزار بهاره - نویسنده: محبوبه ترکمنی